AGRO Nawojowa 2022

Już za kilka dni, bo 3-4 września będziemy ze swoim stoiskiem na AGRO Nawojowa 2022 w Nawojowej koło Nowego Sącza (na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, ul. Podkamienne 8). Będzie to doskonała szansa na zapoznanie się z możliwościami naszych mini żurawi. No i przede wszystkim doskonała okazja, do spotkania z nami 😊

To z Kim się widzimy?

 

Rozpoczęły się 25. Podhalańskie Targi Budownictwa

Dziś przed południem, w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu przy udziale władz miasta i powiatu oficjalnie rozpoczęły się jubileuszowe 25. Podhalańskie Targi Budownictwa. Nie brakło dźwięków tradycyjnej muzyki góralskiej oraz urodzinowego tortu. Targi potrwają cały weekend, bierze w nich udział kilkadziesiąt firm. Odwiedzających czekają prelekcje, pokazy, fachowe porady i aktualna oferta dla budownictwa.
Czytaj dalej Rozpoczęły się 25. Podhalańskie Targi Budownictwa

Zaproszenie na 25 Podhalańskie Targi Budownictwa 14 – 15 maj 2022

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do odwiedzenia naszego stoiska na 25 Podhalańskich Targach Budownictwa w dniach 14 – 15 maja 2022, w których mamy przyjemność brać w tym roku udział.

Zgodnie z naszym profilem, chcemy zaprezentować nasz sprzęt i jego możliwości, jak również przekazać informacje dotyczące stosowania szkła w budownictwie.

Poniżej przesyłamy zaproszenie do bezpłatnego wejścia na teren Targów.
Prosimy o wzięcie go ze sobą w ilościach osób z którymi chcecie Państwo nas odwiedzić.

Serdecznie zapraszamy.